MediDerma® Azelac Peel Acne


Połączenie kwasów azelainowego, salicylowego i migdałowego o właściwościach seboregulujących i oczyszczających, razem z składnikami aktywnymi o działaniu przeciwtrądzikowym i kojącym pozwalają na kompleksową walkę ze zmianami trądzikowymi, niedoskonałościami i wykwitami skórnymi.

Profesjonalny zabieg

Wskazania: skóra naczyniowa, zanieczyszczona, zaskórniki, trądzik, Acne Rosacea, Acne Vulgaris, namnażanie się Propionibacterium Acnes.
Skład: 15% Kwas azelainowy, 18% Kwas salicylowy, 10% Kwas migdałowy, 20% Kwas azelainowy, 4% Kwas mlekowy, 2% Wyciąg z ostropestu plamistego (Sylimarina), liposomowe: kwas azelainowy, kwas nikotynowy, azeloglicyna, pantenol, kwas hialuronowy o wysokiej i niskiej masie cząsteczkowej.
Czas trwania zabiegu: 30- 60min.
Przebieg zabiegu: I Faza przygotowawcza: demakijaż, odtłuszczanie; II Faza aktywna: eksfoliacja, a następnie aplikacja preparatu z retinolem, po nałożeniu którego Pacjent udaje się do domu i zmywa go bieżącą wodą z preparatem zalecanym przez Kosmetolga po ok. 8- 10 godzinach.
Zalecana seria: 3- 7 zabiegów co 14- 28 dni, w okresie jesiennym, wiosennym i zimą przy dodatnich temperaturach + odpowiednia  pielęgnacja domowa. W celu ochrony skóry przed szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego, w trakcie i po zakończeniu terapii, należy stosować codziennie rano, a w przypadku dłuższej ekspozycji na słońce dodatkowo co 2 godziny, krem z filtrem SPF 50.
Efekty: bezpośrednio po zabiegu skóra jest zazwyczaj delikatnie napięta, czasami pojawia się lekko nasilony rumień. Około 2 doby po zabiegu można spodziewać się złuszczania naskórka o niewielkim nasileniu. Zabieg dobrze tolerowany przez osoby ze skórą naczyniową.
Cena: Twarz- 215 zł/ Twarz, szyja- 235 zł/ Twarz szyja, dekolt-265 zł.