MediDerma® Lacti Peel


Peeling kwasem mlekowym- kwas mlekowy jest to substancja, która naturalnie występuje w skórze jako element procesów metabolicznych. Jego funkcją jest utrzymanie płaszcza kwasowego skóry na poziomie pH 5.5- 6.0. Ponadto ma działanie nawilżające- przyciąga do warstwy rogowej cząsteczki wody i stymuluje syntezę ceramidów, poprawiając i modulując funkcje ochronne skóry. Posiada również właściwości rozjaśniające, ponieważ sprzyja jednorodnemu rozprowadzaniu melaniny. Ponadto, kwas mlekowy działa antyoksydacyjnie oraz hamuje tyrozynazę, enzym biorący udział w pierwszych etapach melanogenezy. DMAE (dimetyloaminoetanol) to naturalny czynnik liftingujący (działa przez zwiększanie napięcia mięśniowego) otrzymywany z łososia. Przyczynia się do utrzymania długotrwałego efektu liftingu.

Profesjonalny zabieg:

Wskazania: skóra sucha, odwodniona, szara, drobne zmarszczki, nierówny koloryt, objawy fotostarzenia, melasma.
Skład: 80% Kwas mlekowy, 11% DMAE.
Czas trwania zabiegu: 30- 60min.
Przebieg zabiegu: I Faza przygotowawcza: demakijaż, odtłuszczanie; II Faza aktywna: eksfoliacja; III Faza wyciszająco- odżywcza: z łagodzącą maską na twarzy.
Zalecana seria: 3- 7 zabiegów co 14 dni, niezależnie od pory roku + odpowiednia  pielęgnacja domowa. W celu ochrony skóry przed szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego, w trakcie i po zakończeniu terapii, należy stosować codziennie rano, a w przypadku dłuższej ekspozycji na słońce dodatkowo co 2 godziny, krem z filtrem SPF 50.
Efekty: bezpośrednio po zabiegu skóra jest zazwyczaj napięta, wygładzona i nawilżona. Można od razu po zabiegu wykonać makijaż. Złuszczanie z reguły nie występuje. Należy intensywne nawadniać organizm w kolejnych dniach po zabiegu.
Cena: Twarz – 170/ Twarz, Szyja – 190 / Twarz, Szyja, Dekolt -210.