Wake up!- na zmęczone oczy: Obudź swoje spojrzenie!


Głównym składnikiem wykorzystywanym przy zabiegu jest ekstrakt z Centella (wąkrota azjatycka)- o potężnym działaniu przeciwobrzękowym i stymulującym krążenie, wzmacniającym ścianki naczyń krwionośnych. Ekstrakt ten stymuluje fibroblasty komórki przeznaczone do syntezy kolagenu i elastyny, odpowiadające za wygładzenie zmarszczek, wzrost gęstości i elastyczności skóry. Pantenol i alantoina zapewniają odpowiednie ukojenie tak delikatnego obszaru, jakim jest kontur oka. Kwas hialuronowy zwiększa retencję wody w naskórku, zapobiegając odwodnieniu. Ekstrakt z Momordica Charantia (przepękla ogórkowata) zawiera w swoim składzie: saponiny, glikozydy, tri- terpeny, proteiny, sterole, witaminy: C, A, E, F, B1, B2, fosfor, żelazo, kwas olejowy. Algi (bogate w wit. A, E, C, B, makro- i mikro- elementy) działają antyoksydacyjnie i rozjaśniająco. Celem zabiegu jest nawilżenie i wygładzenie delikatnej skóry wokół oczu, usunięcie oznak zmęczenia, zredukowanie cieni i obrzęków.

Profesjonalny zabieg

Typ skóry wokół oczu: każdy typ skóry.

Kondycja skóry wokół oczu: suchość, nierówny koloryt, oznaki zmęczenia, cienie, obrzęki, ciężkie powieki.

Składniki aktywne:  ekstrakt z Centella, ekstrakt z lilii wodnej, alantoina, olej z orzechów macadamia, kwas hialuronowy, cynk, aminokwasy ( arginina, prolina), miedź, pantenol, krzem, witamina C, Momordica Charantia, algi, dotleniające drożdże, ziemia okrzemkowa.

Przebieg zabiegu: I Faza przygotowania skóry wokół oczy: demakijaż, eksfoliacja, tonizacja; II Faza aktywna: wprowadzenie bogatego nektaru za pomocą masażu i podgrzewanie okolicy zabiegowej; III Faza wyciszająco- odżywcza z ciepłą odżywczą maską algową na okolicach oczy.

Czas trwania zabiegu: 30-45 min.

Zalecana seria: 3- 7zabiegów + odpowiednia pielęgnacja domowa.

Cena: 130 zł.