MESO COGS® – Bezoperacyjny lifting twarzy, biustu, brzucha, pośladków


Meso Cogs to nowe wchłanialne nici do zastosowania na całym ciele. Ich aplikacja jest szybka i bezbolesna, a efekty zabiegu widoczne są natychmiast po jego wykonaniu. Nici Meso Cogs są odpowiedzią na najbardziej uciążliwe problemy starzejącej się skóry. Poprawiają owal twarzy, korygują podwójny podbródek, unoszą brwi, kształtują biust, górną część ramion, pośladki, brzuch, wewnętrzną część ud, napinają też skórę po zabiegach liposukcji lub diecie. Pobudzają fibroblasty do produkcji włókien kolagenowych.Wykonane są z w pełni przyswajalnego polikaprolaktonu i są zakończone igłą do wprowadzania pod skórę.

Wskazania: okolice piersi, górna część ramion, pośladki, wewnętrzna część ud, skóra atoniczna po zabiegu liposukcji lub diecie.

Przeciwwskazania: problemy skórne w planowanym miejscu podania (trądzik, stan zapalny, opryszczka, itp.), długotrwałe przyjmowanie niesteroidowych leków przeciwzapalnych, skłonność do występowania blizn hipertroficznych, ciąża i okres karmienia piersią, brak pełnoletności.

Czas trwania zabiegu: ok 60 min.

Efekty: ok. 3 lat.

Cena: cena zależy od ilości preparatu niezbędnej do zabiegu.