Stylizacja paznokci

Nowa usługa w gabinecie kosmetologii i medycyny estetycznej Addent!

Manicure

Manicure BIOLOGICZNY


Zabieg pielęgnacyjny dłoni i paznokci.  Polega na opiłowaniu i wypolerowaniu płytki paznokciowej. Nie usuwamy skórek.

Czas trwania: 15- 20 min.

Cena: 35 zł (cena nie obejmuje malowania paznokci)

Alessandro INTERNATIONAL® Manicure CLASSIC


Jest to podstawowy zabieg w pielęgnacji dłoni i paznokci. Polega on na usunięciu naskórka nachodzącego na płytkę paznokciową, nadaniu idealnego kształtu paznokciom oraz pomalowaniu ich.

Profesjonalny zabieg

Przebieg zabiegu: I. Faza przygotowawcza: nadanie kształtu paznokciom, wycięcie skórek, wypolerowanie paznokci; II. Faza malowania: pomalowanie paznokci;  III. Faza końcowa: nałożenie kremu i oliwki.

Składniki aktywne zawarte w kremie: olej różany, woda różana, wyciąg z jogurtu, oliwa z pestek moreli, masło kakaowe, olej jojoba, witamina A i E.

Przeciwwskazania: grzybica, drożdżyca, stany ropne, infekcje, alergie na poszczególne składniki.

Czas trwania zabiegu: 45- 60 min.

Trwałość lakieru: 2- 7 dni

Cena: 45 zł

Manicure MAN


Manicure Classic bez malowania.

Czas trwania: 30 min.

Cena: 40 zł

Alessandro INTERNATIONAL® Manicure STRIPLAC


Manicure CLASSIC + kolor STRIPLAC (innowacyjna formuła lakieru, który nakładamy na wypolerowany paznokieć i utwardzamy w lampie LED. Lakiery Striplac cechuje trwałość znacznie dłuższa niż tradycyjny lakier, nie wymagają zastosowania zmywacza do paznokci oraz innych rozpuszczalników w celu ich usunięcia. Zaletą tej metody jest to, iż po usunięciu płytka paznokcia jest zdrowa i nieuszkodzona.

Profesjonalny zabieg

 

Przebieg zabiegu: I. Faza przygotowawcza: nadanie kształtu paznokciom, wycięcie skórek, wypolerowanie paznokci; II.Faza malowania: pomalowanie paznokcia;  III. Faza końcowa: nałożenie kremu i oliwki.

Składniki aktywne zawarte w kremie: olej różany, woda różana, wyciąg z jogurtu, oliwa z pestek moreli, masło kakaowe, olej jojoba, witamina A i E.

Przeciwwskazania: grzybica, drożdżyca, stany ropne, infekcje, alergie na poszczególne składniki, kruche, łamliwe lub rozdwajające się paznokcie.

Czas trwania zabiegu: 60 min.

Trwałość lakieru: do 10 dni

Cena: 70 zł .

Indigo® Manicure HYBRYDOWY

Najbardziej trwała metoda stylizacji paznokci, pozwala na zachowanie koloru paznokci aż do trzech tygodni, jak również stworzenie absolutnie indywidualnego wzoru na nich.

Profesjonalny zabieg

Przebieg zabiegu: I. Faza przygotowawcza: nadanie kształtu paznokciom, wycięcie skórek, zmatowienie paznokci; II.Faza malowania: pomalowanie paznokcia; III. Faza końcowa: nałożenie kremu i oliwki.

Składniki aktywne zawarte w kremie: olej różany, woda różana, wyciąg z jogurtu, oliwa z pestek moreli, masło kakaowe, olej jojoba, witamina A i E.

Przeciwwskazania: grzybica, drożdżyca, stany ropne, infekcje, alergie na poszczególne składniki, rozdwajające się paznokcie.

Czas trwania zabiegu: 60 min.

Trwałość lakieru: 14- 21 dni

Cena: 80 zł


Perfect Beauty® Przedłużanie paznokci metodą żelową na formie


Profesjonalne modelowanie paznokci za pomocą żeli utwardzanych w lampie UV lub LED. W tej metodzie do przedłużenia paznokci stosujemy specjalne szablony.

Profesjonalny zabieg

Przebieg zabiegu: I. Faza przygotowawcza: skrócenie paznokci, odsunięcie skórek, zmatowienie paznokci, nałożenie żelu, nadanie kształtu paznokciom, wycięcie skórek II.Faza malowania: pomalowanie/zdobienie paznokci;  III. Faza końcowa: nałożenie oliwki;

Składniki aktywne: olej różany, woda różana, wyciąg z jogurtu, oliwa z pestek moreli, masło kakaowe, olej jojoba, witamina A i E.

Czas trwania zabiegu: 2 godz.

Trwałość lakieru: 3- 4 tygodnie

Cena:  120- 150 zł

Perfect Beauty® Przedłużanie paznokci metodą żelową na przedłużeniu (tips)

 


Profesjonalne modelowanie paznokci za pomocą żeli utwardzanych w lampie UV lub LED. W tej metodzie do przedłużenia paznokci stosujemy specjalne tipsy (bardzo miękkie i elastyczne). Metoda ta polecana jest głównie osobom z obgryzionymi paznokciami.

Profesjonalny zabieg

Przebieg zabiegu: I. Faza przygotowawcza: skrócenie paznokci, odepchnięcie skórek, zmatowienie paznokci, przyklejenie przedłużenia, nałożenie żelu, nadanie kształtu paznokciom, wycięcie skórek;  II.Faza malowania: pomalowanie paznokci/ zdobienie; III. Faza końcowa: nałożenie oliwki.

Składniki aktywne: olej różany, woda różana, wyciąg z jogurta,oliwa z pestek moreli, masło kakaowe, olej jojoba, witamina A i E.

Czas trwania zabiegu: 2 godz.

Trwałość lakieru: 3- 4 tygodnie

Cena:  120- 150 zł

Alessandro INTERNATIONAL® Hand SPA


Manicure SPA to unikalny system pielęgnacji paznokci i skóry dłoń, dostosowany do indywidualnych potrzeb różnych typów paznokci. Miękkie tekstury i fantastyczne zapachy pokażą Ci manicure w nowym wymiarze. Z aromatem miodu, mleka, marcepanu i egzotycznych owoców, pielęgnacja paznokci będzie ucztą dla wszystkich zmysłów. NAIL SPA łączy w sobie tradycyjną wiedzę o aromaterapii z najnowszej wiedzy w kosmetykach. Kojące olejki eteryczne i bardzo skuteczne ekstrakty roślinne wypielęgnują skórę i paznokcie.

Profesjonalny zabieg

Przebieg zabiegu: I. Faza przygotowawcza: peeling dłoni; II. Faza aktywna: wmasowanie serum i kremu.

Składniki aktywne: biopearl kompleks z głębin morskich, olejek z Macadamii oraz aloes.

Czas trwania zabiegu: 15 min.

Cena:  35zł (do wybranego zabiegu manicure 25zł)

Alessandro INTERNATIONAL®  Zabiegi pielęgnacyjne z użyciem rękawic Thermasoft


Profesjonalny zabieg marki Alessandro Innternational będący odpowiednikiem zabiegu parafinowego dla dłoni, przeprowadzany z zastosowaniem samorozgrzewających rękawic THERMASOFT. Rękawice zawierają intensywnie działającą maskę odżywczą wygładzającą skórę dłoni. Pod wpływem ciepła wytworzonego wewnątrz rękawic poprawia się wprowadzanie odżywczych składników serum w skórę dłoni i paznokcie. Efektem jest odżywiona, wygładzona i delikatna skóra. Dla większego komfortu i higieny do zabiegu stosujemy wyłącznie rękawice jednorazowego użytku.

Profesjonalny zabieg

Przebieg zabiegu: I. Faza przygotowawcza: peeling dłoni; II. Faza wyciszająco-  odżywcza: założenie ciepłych rękawic z maską odżywczą.

Składniki aktywne:  wosk pszczeli, masło shea i serum sojowe.

Czas trwania zabiegu: 15- 60 min.

Cena: 55 zł

Pedicure

Pedicure BIOLOGICZNY


Zabieg pielęgnacyjny stóp i paznokci, polegający na opiłowaniu i wypolerowaniu płytki paznokciowej oraz usunięciu zrogowaciałego naskórka z pięt za pomocą frezarki. W tym zabiegu nie usuwamy skórek.

Czas trwania zabiegu: 30 min.

Cena: 70zł (cena nie obejmuje malowania paznokci)

Alessandro INTERNATIONAL® Pedicure


Pedix jest to złożona pielęgnacja nóg i stóp. Opatentowany kompleks składników MarinaVital  zawiera substancje odżywcze, między innymi spirulinę, które zapewniają długotrwałe nawilżenie i regenerację suchej, szorstkiej i popękanej skórze. Intensywnie odżywcza sól morska, aromatyczne olejki i ekstrakty roślinne odżywiają skórę i sprawiają, że każdy rytuał pielęgnacji stóp jest niezapomnianym przeżyciem SPA.

Profesjonalny zabieg

Rodzaje lakierów: klasyczny, striplac, hybrydowy.

Przebieg zabiegu: I. Faza przygotowawcza: nadanie kształtu paznokciom, wycięcie skórek, wypolerowanie paznokci, frezowanie stóp w celu usunięcia zrogowaciałego naskórka, peeling, krem; II.Faza malowania: pomalowanie paznokci;  III. Faza końcowa: nałożenie oliwki.

Składniki aktywne: esencje eteryczne, witamina E, sól z Atlantyku, masło Shea, alantoina, olejek z drzewa herbacianego.

Czas trwania zabiegu: 60- 90 min.

Trwałość lakieru: klasyczny 7- 14 dni, Striplac 2- 3tyg.,  hybrydowy 3- 4 tyg.

Cena: klasyczny 90 zł, Striplac 110zł,  hybrydowy 120 zł