Kosmetyka dla każdego – zabiegi zarówno dla kobiet i mężczyzn w GBR Addent

Kosmetyka jest wszechstronnym sposobem, aby poprawić wygląd i samopoczucie, dlatego też słyszy się o jej stosowaniu zarówno u kobiet, jak i mężczyzn. Nie każdy z nas ma czas lub fundusze na regularne wizyty w salonach kosmetycznych, ale dzięki GBR Addent możemy cieszyć się tym wszystkim, co oferuje kosmetyka bez konieczności wychodzenia z domu.

GBR Addent oferuje szeroką gamę zabiegów pielęgnacyjnych dla kobiet i mężczyzn. Są tu między innymi twarzy laserowe, mezoterapia, peelingi chemiczne i usługi medycyny estetycznej. Ponadto istnieją również stosunkowo nieszkodliwe procedury, takie jak depilacja, a także zabiegi odmładzające skóry twarzy i ciała, czyli lifting laserowy.

GBR Addent jest miejscem gdzie można poprawić swój wygląd i czerpać radość z codziennego życia. Nasi specjaliści oprócz profesjonalnego podejścia do wykonywanych usług, posiadają też rygorystyczne standardy higieny – wszystko po to aby osiągnąć pełną satysfakcję i bezpieczeństwo Klienta.

Kosmetyka oferowana przez GBR Addent jest prostym i skutecznym sposobem poprawienia swojego wyglądu i nastroju bez nadwyrężania portfela. U nas sprawdzone i efektywne metody doprowadzą Cię do celu – piękna cera i lśniące włosy!

Kosmetyka już nie jest domeną kobiet. Mężczyźni coraz częściej sięgają po zabiegi kosmetyczne i dostrzegają korzyści, jakie przynosi im dbająca o wygląd skóry rutyna. W GBR Addent znajdziecie Państwo szeroki wybór zabiegów pielęgnacyjnych, adresowanych zarówno do kobiet, jak i mężczyzn.

Salon oferuje szereg różnych zabiegów – od peelingu całego ciała po usuwanie zmarszczek na twarzy. Specjalne kuracje przeciwtrądzikowe, rewitalizacyjne i antystresowe przeznaczone są dla obu płci. Oferowane są też specjalne masaże relaksacyjne oraz mezoterapia mikroigłowa dla utrzymania odpowiedniego poziomu ukrwienia skóry.

Gabinet wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt medyczny i gwarantuje doskonałe rezultaty bezpiecznych zabiegów. Wszystkie zabiegi wykonywane są przez dobrze wykwalifikowane i certyfikowane kosmetologi a ich efekty są widoczne tuż po jednorazowej wizycie. Terapia twarzy GBR Addent to gwarancja relaksu i odprężenia dla wszystkich, niezależnie od płci. Odwiedźcie nas i przekonajcie się sami!

Kosmetyka to popularna odwieczna pasja wielu Polaków. Po dziś dzień wiele kobiet i mężczyzn stawia na profesjonalnych kosmetologów, którzy dzięki nowoczesnym technikom i sprzętowi, dbają o ich piękne, zadbane ciało. W GBR Addent w Poznaniu może się Pani/Pan spotkać z bogatą gamą usług dysponując szerokim wachlarzem oferty zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Usługi obejmują zabiegi na twarz takie jak podstawy pielęgncji skóry twarzy,wypełnianie zmarszczek oraz lifting twarzy za pomocą nici biostymulacyjnych. Co więcej, GBR Addent oferuje również terapie antycellulitowe – masaże podciśnieniowe oraz połaczone ze specjalna dieta optymalizujaca redukcje cellulitu. W GBR Addent oferowane są także usługi usuwania owłosienia laserowe między innymi laserem Nd Yag i Alexandrite.

Każdorazowo opracowywany jest indywidualny plan zabiegowy pod oczekiwania i potrzeby klienta, ponieważ każdy skóra jest inny a efekty bywają doskonałe. Atmosfera panujca w gabinecie umożliwia Pacjentom bliski kontakt z profesjsionalista w GBR Addent , aby uzyskać najlepsze efekty i maksymalne bezpieczeństwo.

Do dyspozycji Pacjenta oddano doskonały personel, ktory posiada szeroką wiedzę medyczną oraz starannie dobrany sprzet. Wszystkie te czynniki pozwalaja GBR Addnet oferowa najwyzsza jakość uslug i przede wszystkim radość oraz satysfakacje Pacjenta, co stanowi kluczowa spraw- elegant look salon medycyny estetycznej, ktora stale identyfikuje siê ze jakošci¹ obs³ugi oraz rezultatami zabiegów !!!!